zaCZEPKI (5/2024)

Niby maj, a bzy zdążyły już przekwitnąć. Jak będzie się grillować w majówkę? W kożuchu czy jednak bikini? Z pewnością możecie rozsiąść się przy majowym numerze zaczepek. Ale uwaga! Z dużym naczyniem czegoś pysznego do picia – szybko się nie oderwiecie!

Niniejszy numer wybucha świetnymi artykułami niczym dyżurki pielęgniarskie słodyczami 12 maja! W numerze wiele artykułów dotyczących naszego święta PLUS słów kilka o łączeniu ról zawodowych z rolą matki PLUS dawka humoru i żenady z dramy miesiąca PLUS ratujące życie, zdrowie i urodę porady od serc naszych fachowców. Do grillowania przystąp!

Magazyn Zaczepki

#zaCzepki powstały z potrzeby pozyskania przestrzeni, w której internetowa medyczna brać mogłaby się rozpisać na trochę więcej niż długość posta. Znajdziecie tu opis instagramowego uniwersum, w którym pokażemy wam, w co wierzymy. Czasopismo jest efektem popandemicznego odkrycia, że w otchłani social mediów jest całe mnóstwo zapaleńców, edukatorów, pracujących u podstaw, rozśmieszających, mówiących: jak jest, zadających trudne pytania. Zapraszamy do lektury i współtworzenia wszystkich zaCzepiających i z natury Czepliwych medyków.Najnowsze