O nas


O magazynie


#zaCzepki powstały z potrzeby pozyskania przestrzeni, w której internetowa medyczna brać mogłaby się rozpisać na trochę więcej niż długość posta. Znajdziecie tu opis instagramowego uniwersum, w którym pokażemy wam, w co wierzymy. Czasopismo jest efektem popandemicznego odkrycia, że w otchłani social mediów jest całe mnóstwo zapaleńców, edukatorów, pracujących u podstaw, rozśmieszających, mówiących: jak jest, zadających trudne pytania. Zapraszamy do lektury i współtworzenia wszystkich zaCzepiających i z natury Czepliwych medyków. Magazyn ma charakter satyryczny.


Prowokują zaczepki


Anna Woda

sprawy bieżące

Magister pielęgniarstwa, w trakcie specjalizacji rodzinnej. Prowadzi Indywidualną Praktykę Pielęgniarską. Członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego i rady Fundacji Polki w Medycynie. Entuzjastka rozwijania kompetencji społecznych wśród zawodów medycznych. Uwielbia networking wśród medyków. W czasopiśmie współpracuje z autorami, inspirując ich do tworzenia zaczepnych treści. Hasa po krzaczkach, promując kąpiele leśne i well-beeing wśród medyków.

Krystian Łyszkowski

sprawy bieżące

Pielęgniarz z dyplomem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, social media creator po szybkim kursie z YouTube’a. Po kilku latach dyżurowania w szpitalu usiadł w fotelu, żeby poklikać coś w iPhonie i tak mu zostało. Pielęgniarską społeczność w social mediach zna lepiej niż nazwy leków na ciśnienie, które podaje mu żona. Jeżeli w czasopiśmie znajdziecie jakiś nieśmieszny żart, to na pewno jego. Lubi podróże i karmelowy popcorn.

Ewa Kurlenda

reklama i marketing

Z wykształcenia polonistka i filmoznawczyni, która na finiszu rzuciła doktorat, by założyć MIMESIS. W wydawnictwie wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i organizacji wydarzeń. W czasopiśmie czuwa, żeby się wszystko dopinało i furczało na wietrze. Poza tym prowadzi szkolenia z komunikacji i wystąpień publicznych. W wolnych chwilach ogląda filmy i karmi ptaki w ogrodzie.

Kamila Recław

teksty

Absolwentka edytorstwa na Uniwersytecie Gdańskim. W branży wydawniczej nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Zajmuje się redakcją, korektą, składaniem, łamaniem i znów składaniem połamanego. Okazjonalnie popełnia copywriting i lajfstajlowe dziennikarstwo. Doświadczona w romansach (literatura kobieca), zna się na medycynie (redaktor prowadzący czasopism medycznych), ale zawsze najchętniej wyląduje w kryminale.

Gaba Palicka

naczelna graficzka

???