BIUSTOPOZYTYWIZM

Misją fundacji Wsparcie na Starcie jest budowanie w kobietach pełnej świadomości zdrowia piersi. I to na całe życie! Narzędzie stanowi zaś edukacja w zakresie profilaktyki raka piersi i brafittingu, czyli doboru biustonosza.

Rak piersi wciąż jest w Polsce na pierwszym miejscu wśród nowotworów u kobiet. Dlaczego? Powodem bywa często zbyt późne zgłoszenie się do lekarza. A tymczasem choroba wykryta na wczesnym etapie jest niemal w 100% uleczalna. Według specjalistów najlepszym sposobem na wczesne wykrycie nowotworu jest dokładne poznanie własnych piersi i ich comiesięczne samobadanie. Tego właśnie można się nauczyć na prowadzonych w szkołach i miejscach pracy biustopozytywnych warsztatach!

Biustopogadanka

Wolontariusze Fundacji edukują także pod kątem doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza do indywidualnych potrzeb ciał kobiet. Brafitting podnosi bowiem nie tylko kobiece biusty, ale także samoocenę!

Do tej pory odbyło się ponad 500 biustopogadanek, które zawsze spotykają się z serdeczną reakcją oraz wielkim zaangażowaniem kobiet. Słowo „profilaktyka” odmienia się w czasie ich trwania przez wszystkie przypadki.

Prezent? Cegiełka!

Jaki jest najlepszy prezent? Taki od serca! Fundacja zaprasza do zakupu cegiełek, których stosowanie da każdej kobiecie pewność codziennej profilaktyki raka piersi. 

BIUSTOmydło stworzone zostało jako cegiełka 10. edycji kampanii Dotykam=Wygrywam przez markę ORGANIQUE, by wspierać kobiety w dbaniu o zdrowie i w pielęgnowanie miłości do własnego ciała. Wiecie, że BIUSTOmydło wymydli się po 30 dniach codziennego stosowania i tym samym przypomni Ci o SAMObadaniu? Nie tylko zatem pielęgnuje, ale i edukuje. Zawiera ulotkę z instruktażem samobadania.

Poprawiający sprężystość i elastyczność skóry, krem ujędrniający do codziennej pielęgnacji biustu, szyi i dekoltu to z kolei cegiełka zaprojektowana przez markę Bandi, eksperta zabiegów kosmetycznych oraz preparatów pielęgnacyjnych, bezpiecznych dla skóry i środowiska. Ta specjalistyczna formuła ułatwia wykonanie samobadania piersi.

PS Rozpoznajecie wśród Ambasadorów znajomą twarz?

Po cegiełki chodźcie tu:
https://www.wsparcienastarcie.edu.pl/cegielki

Magazyn Zaczepki

#zaCzepki powstały z potrzeby pozyskania przestrzeni, w której internetowa medyczna brać mogłaby się rozpisać na trochę więcej niż długość posta. Znajdziecie tu opis instagramowego uniwersum, w którym pokażemy wam, w co wierzymy. Czasopismo jest efektem popandemicznego odkrycia, że w otchłani social mediów jest całe mnóstwo zapaleńców, edukatorów, pracujących u podstaw, rozśmieszających, mówiących: jak jest, zadających trudne pytania. Zapraszamy do lektury i współtworzenia wszystkich zaCzepiających i z natury Czepliwych medyków.Najnowsze